Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35889519
DIČ: 2021844814
IČ DPH: SK2021844814
smer Šaľa - Duslo 7236, Šaľa - Veča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: smer Šaľa - Duslo 7236, Šaľa - Veča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 11. 6. 2004
Základné imanie: 17,9 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 9. 2004
Spisová značka: Sro/28331/T
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž a distribúcia elektronických častí; výroba tovaru z plastov; výroba a distribúcia automobilových súčiastok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Yu Kim od 20. 2. 2026
    konateľ
  • Shin heung Precision Co., Ltd od 25. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 94 % na 72,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 44,6 mil. €.

44,6 mil. €
Tržby
72,4 tis. €
Zisk
47,8 mil. €
Celkové výnosy
33,0 mil. €
Aktíva
18,8 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 0, 2023 547,8 tis., 2024 1,3 mil., 2025 72,4 tis.20210202202023547,8 tis.20241,3 mil.202572,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,7 mil., 2022 53,6 mil., 2023 82,4 mil., 2024 49,8 mil., 2025 44,6 mil.202116,7 mil.202253,6 mil.202382,4 mil.202449,8 mil.202544,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,6 mil. € 72,4 tis. €
2024 49,8 mil. € 1,3 mil. €
2023 82,4 mil. € 547,8 tis. €
2022 53,6 mil. € 0 €
2021 16,7 mil. € 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok53,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok11,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok14,4 mil. €
  • Zásoby2,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 mil. €
  • Finančné účty10,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie37,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie17,9 mil. €
  • Fondy zo zisku758,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,4 tis. €
  • Rezervy196,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 mil. €
  • Krátkodobé záväzky5,4 mil. €
  • Bankové úvery2,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. v konkurze?

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. tržby 44,6 mil. €.

Je firma Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 72,4 tis. €.

Je Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. sídli?

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese smer Šaľa - Duslo 7236, Šaľa - Veča, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026