ŠAFARIK Trade, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35862521
DIČ: 2021736409
IČ DPH: SK2021736409
Gelnická 1, Bratislava 35

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gelnická 1, Bratislava 35 Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.12
Dátum vzniku: 24. 7. 2003
Základné imanie: 17,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 7. 2006
Spisová značka: Sro/29313/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Šafárik od 7. 11. 2024
    konateľ
  • Marian Šafarik od 24. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Mgr. Ingrid Šafariková od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠAFARIK Trade, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 98 % na 1,1 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
461,6 tis. €
Aktíva
38,1 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
16,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,9 tis., 2022 −1,2 tis., 2023 3,8 tis., 2024 −47,6 tis., 2025 −1,1 tis.202140,9 tis.2022−1,2 tis.20233,8 tis.2024−47,6 tis.2025−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,6 mil.20211,7 mil.20221,2 mil.20231,8 mil.20241,3 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € -1,1 tis. €
2024 1,3 mil. € -47,6 tis. €
2023 1,8 mil. € 3,8 tis. €
2022 1,2 mil. € -1,2 tis. €
2021 1,7 mil. € 40,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok101,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky246,0 tis. €
  • Finančné účty109,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie17,0 tis. €
  • Fondy zo zisku675 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,1 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky317,3 tis. €
  • Bankové úvery99,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠAFARIK Trade, s.r.o. v konkurze?

ŠAFARIK Trade, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠAFARIK Trade, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠAFARIK Trade, s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma ŠAFARIK Trade, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠAFARIK Trade, s.r.o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Je ŠAFARIK Trade, s.r.o. platiteľom DPH?

ŠAFARIK Trade, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠAFARIK Trade, s.r.o. sídli?

ŠAFARIK Trade, s.r.o. má sídlo na adrese Gelnická 1, Bratislava 35, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026