Kipech Production Hotel, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35827602
DIČ: 2020261122
IČ DPH: SK2020261122
Priemyselná 534, Kapušany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 534, Kapušany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 17. 12. 2001
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2004
Spisová značka: Sro/15416/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Ferenc od 17. 12. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kipech Production Hotel, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 165,3 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 5,5 mil. €.

5,5 mil. €
Tržby
165,3 tis. €
Zisk
5,7 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
42,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,1 tis., 2022 98,5 tis., 2023 362,0 tis., 2024 544,3 tis., 2025 165,3 tis.202145,1 tis.202298,5 tis.2023362,0 tis.2024544,3 tis.2025165,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,9 mil., 2022 6,1 mil., 2023 6,5 mil., 2024 6,2 mil., 2025 5,5 mil.20214,9 mil.20226,1 mil.20236,5 mil.20246,2 mil.20255,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 mil. € 165,3 tis. €
2024 6,2 mil. € 544,3 tis. €
2023 6,5 mil. € 362,0 tis. €
2022 6,1 mil. € 98,5 tis. €
2021 4,9 mil. € 45,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby409,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky672 €
  • Krátkodobé pohľadávky664,8 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie7,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie165,3 tis. €
  • Rezervy66,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky213,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky534,1 tis. €
  • Bankové úvery670,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie190,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kipech Production Hotel, s.r.o. v konkurze?

Kipech Production Hotel, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kipech Production Hotel, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kipech Production Hotel, s.r.o. tržby 5,5 mil. €.

Je firma Kipech Production Hotel, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kipech Production Hotel, s.r.o. dosiahla zisk 165,3 tis. €.

Je Kipech Production Hotel, s.r.o. platiteľom DPH?

Kipech Production Hotel, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kipech Production Hotel, s.r.o. sídli?

Kipech Production Hotel, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 534, Kapušany, 082 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026