NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35782145
DIČ: 2020277204
IČ DPH: SK2020277204
Karadžičova 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 18. 2. 2000
Základné imanie: 821,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2001
Spisová značka: Sro/21151/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; prenájom priemyselného tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Tancík od 18. 2. 2000
    konateľ
  • KULA, spol.s.r.o. od 13. 8. 2002
    spoločník
  • Regina Esenkulova od 7. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 19,8 tis. €.

19,8 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Strata
20,0 tis. €
Celkové výnosy
988,3 tis. €
Aktíva
931,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
51,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 −1,5 tis., 2023 144,5 tis., 2024 −362, 2025 −4,9 tis.20211,0 tis.2022−1,5 tis.2023144,5 tis.2024−3622025−4,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,4 tis., 2022 20,1 tis., 2023 675,1 tis., 2024 10,2 tis., 2025 19,8 tis.202129,4 tis.202220,1 tis.2023675,1 tis.202410,2 tis.202519,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,8 tis. € -4,9 tis. €
2024 10,2 tis. € -362 €
2023 675,1 tis. € 144,5 tis. €
2022 20,1 tis. € -1,5 tis. €
2021 29,4 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok750,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky237,1 tis. €
  • Finančné účty1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie821,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov113,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. tržby 19,8 tis. €.

Je firma NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. vykázala stratu 4,9 tis. €.

Je NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

NOTEX L.L.C. SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 7, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026