Farm Frites Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35770139
DIČ: 2020275224
IČ DPH: SK2020275224
Mudroňova 27, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mudroňova 27, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.32
Dátum vzniku: 3. 8. 1999
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2000
Spisová značka: Sro/19410/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; reklamná činnosť a agentúrna činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gijs Muilenburg od 12. 12. 2007
    konateľ
  • Jan Veselý od 16. 3. 2012
    konateľ
  • Farm Frites International B.V. od 13. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farm Frites Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 80,8 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 308,6 tis. €.

308,6 tis. €
Tržby
80,8 tis. €
Zisk
320,9 tis. €
Celkové výnosy
415,6 tis. €
Aktíva
270,7 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
34,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,1 tis., 2022 37,7 tis., 2023 60,3 tis., 2024 69,6 tis., 2025 80,8 tis.202126,1 tis.202237,7 tis.202360,3 tis.202469,6 tis.202580,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,5 tis., 2022 209,1 tis., 2023 247,4 tis., 2024 251,7 tis., 2025 308,6 tis.2021178,5 tis.2022209,1 tis.2023247,4 tis.2024251,7 tis.2025308,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 308,6 tis. € 80,8 tis. €
2024 251,7 tis. € 69,6 tis. €
2023 247,4 tis. € 60,3 tis. €
2022 209,1 tis. € 37,7 tis. €
2021 178,5 tis. € 26,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky399,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie172,6 tis. €
  • Fondy zo zisku17,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie80,8 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky697 €
  • Krátkodobé záväzky142,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farm Frites Slovakia s.r.o. v konkurze?

Farm Frites Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farm Frites Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farm Frites Slovakia s.r.o. tržby 308,6 tis. €.

Je firma Farm Frites Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farm Frites Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 80,8 tis. €.

Je Farm Frites Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Farm Frites Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farm Frites Slovakia s.r.o. sídli?

Farm Frites Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Mudroňova 27, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026