C & T Consulting spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35765895
DIČ: 2020244072
IČ DPH: SK2020244072
Hraničná 57, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hraničná 57, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 16. 4. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1999
Spisová značka: Sro/19011/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mgr. Milan Tvarožek, CSc. od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C & T Consulting spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 55,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 73,0 tis. €.

73,0 tis. €
Tržby
55,8 tis. €
Zisk
73,0 tis. €
Celkové výnosy
389,5 tis. €
Aktíva
384,3 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
96,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,7 tis., 2022 18,2 tis., 2023 40,3 tis., 2024 50,9 tis., 2025 55,8 tis.202135,7 tis.202218,2 tis.202340,3 tis.202450,9 tis.202555,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,1 tis., 2022 28,8 tis., 2023 56,5 tis., 2024 70,0 tis., 2025 73,0 tis.202149,1 tis.202228,8 tis.202356,5 tis.202470,0 tis.202573,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 73,0 tis. € 55,8 tis. €
2024 70,0 tis. € 50,9 tis. €
2023 56,5 tis. € 40,3 tis. €
2022 28,8 tis. € 18,2 tis. €
2021 49,1 tis. € 35,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,9 tis. €
  • Zásoby3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky213,5 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok129,9 tis. €
  • Finančné účty39,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov321,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C & T Consulting spol. s r.o. v konkurze?

C & T Consulting spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C & T Consulting spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C & T Consulting spol. s r.o. tržby 73,0 tis. €.

Je firma C & T Consulting spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C & T Consulting spol. s r.o. dosiahla zisk 55,8 tis. €.

Je C & T Consulting spol. s r.o. platiteľom DPH?

C & T Consulting spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C & T Consulting spol. s r.o. sídli?

C & T Consulting spol. s r.o. má sídlo na adrese Hraničná 57, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026