Harry de Greeve, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35765518
DIČ: 2021456228
Sedmokrásková 1846/8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokrásková 1846/8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 7. 5. 1999
Základné imanie: 10,0 tis. €
Spisová značka: Sro/18966/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Gajdošíková od 4. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Harry de Greeve, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 11,4 tis. €.

11,4 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
128,5 tis. €
Aktíva
21,5 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 220,7 tis., 2023 2,4 tis., 2024 4,0 tis., 2025 3,7 tis.20211,8 tis.2022220,7 tis.20232,4 tis.20244,0 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,1 tis., 2022 353,8 tis., 2023 10,6 tis., 2024 10,9 tis., 2025 11,4 tis.202118,1 tis.2022353,8 tis.202310,6 tis.202410,9 tis.202511,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,4 tis. € 3,7 tis. €
2024 10,9 tis. € 4,0 tis. €
2023 10,6 tis. € 2,4 tis. €
2022 353,8 tis. € 220,7 tis. €
2021 18,1 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,5 tis. €
  • Záväzky107,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Harry de Greeve, spol. s r.o. v konkurze?

Harry de Greeve, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Harry de Greeve, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Harry de Greeve, spol. s r.o. tržby 11,4 tis. €.

Je firma Harry de Greeve, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Harry de Greeve, spol. s r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Kde firma Harry de Greeve, spol. s r.o. sídli?

Harry de Greeve, spol. s r.o. má sídlo na adrese Sedmokrásková 1846/8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026