Felbermayr-IMMO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35775122
DIČ: 2020222215
IČ DPH: SK2020222215
Galvaniho 24, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 24, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.32
Dátum vzniku: 8. 10. 1999
Základné imanie: 531,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 11. 2000
Spisová značka: Sro/19863/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; prenájom strojov a zariadení; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gisela Felbermayr od 9. 6. 2010
    konateľ
  • Felbermayr GmbH od 20. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Felbermayr-IMMO s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 57 % na 174,8 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 522,8 tis. €.

522,8 tis. €
Tržby
174,8 tis. €
Zisk
531,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
50,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 119,5 tis., 2022 425,5 tis., 2023 52,2 tis., 2024 405,2 tis., 2025 174,8 tis.2021119,5 tis.2022425,5 tis.202352,2 tis.2024405,2 tis.2025174,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 690,2 tis., 2022 919,5 tis., 2023 664,6 tis., 2024 1,1 mil., 2025 522,8 tis.2021690,2 tis.2022919,5 tis.2023664,6 tis.20241,1 mil.2025522,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 522,8 tis. € 174,8 tis. €
2024 1,1 mil. € 405,2 tis. €
2023 664,6 tis. € 52,2 tis. €
2022 919,5 tis. € 425,5 tis. €
2021 690,2 tis. € 119,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky54,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,2 tis. €
  • Finančné účty54,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie281 €

Pasíva

  • Základné imanie531,1 tis. €
  • Fondy zo zisku53,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov427,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie174,8 tis. €
  • Rezervy4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Felbermayr-IMMO s.r.o. v konkurze?

Felbermayr-IMMO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Felbermayr-IMMO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Felbermayr-IMMO s.r.o. tržby 522,8 tis. €.

Je firma Felbermayr-IMMO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Felbermayr-IMMO s.r.o. dosiahla zisk 174,8 tis. €.

Je Felbermayr-IMMO s.r.o. platiteľom DPH?

Felbermayr-IMMO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Felbermayr-IMMO s.r.o. sídli?

Felbermayr-IMMO s.r.o. má sídlo na adrese Galvaniho 24, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026