Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35735341
DIČ: 2020242345
IČ DPH: SK2020242345
Trojičné námestie 6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trojičné námestie 6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 17. 12. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1998
Spisová značka: Sro/16242/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi; kúpa a predaj tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie kúpy predaja a prenájmu nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Hana Melichová od 18. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
296,4 tis. €
Aktíva
117,2 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,5 tis., 2022 6,1 tis., 2023 6,9 tis., 2024 7,4 tis., 2025 6,3 tis.202118,5 tis.20226,1 tis.20236,9 tis.20247,4 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 526,5 tis., 2023 1,5 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,2 mil.20211,4 mil.2022526,5 tis.20231,5 mil.20241,4 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 6,3 tis. €
2024 1,4 mil. € 7,4 tis. €
2023 1,5 mil. € 6,9 tis. €
2022 526,5 tis. € 6,1 tis. €
2021 1,4 mil. € 18,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok121 €
  • Zásoby129,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky68,9 tis. €
  • Finančné účty95,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy6,1 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov97,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Rezervy500 €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky177,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. v konkurze?

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. sídli?

Lekáreň " MAGNÓLIA " s.r.o. má sídlo na adrese Trojičné námestie 6, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026