JELL J.I. spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35736810
DIČ: 2020229486
IČ DPH: SK2020229486
Komárňanská 69, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská 69, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.62
Dátum vzniku: 8. 1. 1998
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1998
Spisová značka: Sro/16380/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubica Mikušová od 13. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JELL J.I. spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 78,0 tis. €.

78,0 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
72,4 tis. €
Aktíva
23,4 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,8 tis., 2022 −1,2 tis., 2023 3,7 tis., 2024 12,8 tis., 2025 5,1 tis.2021−7,8 tis.2022−1,2 tis.20233,7 tis.202412,8 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,4 tis., 2022 91,2 tis., 2023 89,6 tis., 2024 94,6 tis., 2025 78,0 tis.202153,4 tis.202291,2 tis.202389,6 tis.202494,6 tis.202578,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 78,0 tis. € 5,1 tis. €
2024 94,6 tis. € 12,8 tis. €
2023 89,6 tis. € 3,7 tis. €
2022 91,2 tis. € -1,2 tis. €
2021 53,4 tis. € -7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,4 tis. €
  • Záväzky49,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JELL J.I. spol. s r.o. v konkurze?

JELL J.I. spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JELL J.I. spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JELL J.I. spol. s r.o. tržby 78,0 tis. €.

Je firma JELL J.I. spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JELL J.I. spol. s r.o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je JELL J.I. spol. s r.o. platiteľom DPH?

JELL J.I. spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JELL J.I. spol. s r.o. sídli?

JELL J.I. spol. s r.o. má sídlo na adrese Komárňanská 69, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026