NORD-Pohony, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35733128
DIČ: 2020268943
IČ DPH: SK2020268943
Vajnorská 98/D, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 98/D, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.64
Dátum vzniku: 24. 11. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 1997
Spisová značka: Sro/16044/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej činnosti

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Gatringer od 16. 2. 2017
    konateľ
  • Jutta Humbert od 17. 7. 2013
    konateľ
  • Ullrich Küchenmeister od 17. 7. 2013
    konateľ
  • Getriebebau NORD, GmbH od 25. 9. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NORD-Pohony, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 254 % na 104,6 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
104,6 tis. €
Zisk
4,7 mil. €
Celkové výnosy
946,3 tis. €
Aktíva
721,0 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
14,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 195,9 tis., 2022 127,9 tis., 2023 157,9 tis., 2024 29,6 tis., 2025 104,6 tis.2021195,9 tis.2022127,9 tis.2023157,9 tis.202429,6 tis.2025104,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,0 mil., 2022 5,5 mil., 2023 5,7 mil., 2024 5,1 mil., 2025 4,7 mil.20215,0 mil.20225,5 mil.20235,7 mil.20245,1 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € 104,6 tis. €
2024 5,1 mil. € 29,6 tis. €
2023 5,7 mil. € 157,9 tis. €
2022 5,5 mil. € 127,9 tis. €
2021 5,0 mil. € 195,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Zásoby75,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky13,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky683,1 tis. €
  • Finančné účty155,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov603,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104,6 tis. €
  • Rezervy46,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky178,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NORD-Pohony, s.r.o. v konkurze?

NORD-Pohony, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NORD-Pohony, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NORD-Pohony, s.r.o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma NORD-Pohony, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NORD-Pohony, s.r.o. dosiahla zisk 104,6 tis. €.

Je NORD-Pohony, s.r.o. platiteľom DPH?

NORD-Pohony, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NORD-Pohony, s.r.o. sídli?

NORD-Pohony, s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 98/D, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026