EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35697652
DIČ: 2020331720
IČ DPH: SK2020331720
Rusovská cesta 13, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rusovská cesta 13, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.61
Dátum vzniku: 3. 9. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1996
Spisová značka: Sro/11658/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Petra Koudelková od 12. 8. 2013
    konateľ
  • Eurosat holding s.r.o. od 1. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 360,0 tis. €.

360,0 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Strata
361,3 tis. €
Celkové výnosy
579,5 tis. €
Aktíva
557,0 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,1 tis., 2022 60,8 tis., 2023 25,3 tis., 2024 18,1 tis., 2025 −12,1 tis.202163,1 tis.202260,8 tis.202325,3 tis.202418,1 tis.2025−12,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 544,6 tis., 2022 589,2 tis., 2023 456,0 tis., 2024 423,2 tis., 2025 360,0 tis.2021544,6 tis.2022589,2 tis.2023456,0 tis.2024423,2 tis.2025360,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 360,0 tis. € -12,1 tis. €
2024 423,2 tis. € 18,1 tis. €
2023 456,0 tis. € 25,3 tis. €
2022 589,2 tis. € 60,8 tis. €
2021 544,6 tis. € 63,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok161,3 tis. €
  • Zásoby93,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,1 tis. €
  • Finančné účty273,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov561,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,1 tis. €
  • Rezervy3,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. v konkurze?

EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. tržby 360,0 tis. €.

Je firma EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. vykázala stratu 12,1 tis. €.

Je EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. platiteľom DPH?

EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. sídli?

EUROSAT SK PLUS, spol. s r.o. má sídlo na adrese Rusovská cesta 13, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026