ALFA LAVAL Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35685069
DIČ: 2020339420
IČ DPH: SK2020339420
Račianska 153/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 153/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 1. 3. 1996
Základné imanie: 112,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1996
Spisová značka: Sro/10517/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prev…; sprostredkovateľská činnosť; montáž, oprava, údržba vyhradených elektrických zariadení a výroba rozvádzačov nízkeho napätia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Bednarič od 1. 3. 2017
    konateľ
  • Ing. Petr Drnovský od 30. 1. 2012
    konateľ
  • Karel Valášek od 1. 5. 2018
    konateľ
  • Alfa Laval N.V. od 27. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 54 % na 655,0 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 12,9 mil. €.

12,9 mil. €
Tržby
655,0 tis. €
Zisk
13,1 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 360,3 tis., 2022 278,6 tis., 2023 403,6 tis., 2024 1,4 mil., 2025 655,0 tis.2021360,3 tis.2022278,6 tis.2023403,6 tis.20241,4 mil.2025655,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,8 mil., 2022 3,8 mil., 2023 4,3 mil., 2024 15,8 mil., 2025 12,9 mil.20214,8 mil.20223,8 mil.20234,3 mil.202415,8 mil.202512,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,9 mil. € 655,0 tis. €
2024 15,8 mil. € 1,4 mil. €
2023 4,3 mil. € 403,6 tis. €
2022 3,8 mil. € 278,6 tis. €
2021 4,8 mil. € 360,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Zásoby87,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky45,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,7 mil. €
  • Finančné účty504,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie112,6 tis. €
  • Fondy zo zisku11,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov943,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie655,0 tis. €
  • Rezervy177,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. v konkurze?

ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. tržby 12,9 mil. €.

Je firma ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 655,0 tis. €.

Je ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. sídli?

ALFA LAVAL Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Račianska 153/A, Bratislava, 831 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026