COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 34150056
DIČ: 2020155654
IČ DPH: SK2020155654
Ludanská cesta 2967/6A, Levice

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Ludanská cesta 2967/6A, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.11
Dátum vzniku: 14. 11. 1996
Základné imanie: 25,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1997
Spisová značka: Dr/213/N
Predmet podnikania (výber): - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných ohlasovaných živností; - závodné stravovanie; lahôdkárenská výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Elena Gubčová od 19. 4. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Erika Brezánska od 19. 4. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Silvia Gnypová od 19. 4. 2023
    člen predstavenstva
  • Mgr. Roman Gubčo od 19. 4. 2023
    člen predstavenstva
  • Sidónia Dianová od 19. 4. 2023
    člen predstavenstva
  • Helena Chlpačová od 19. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • Marek Reguľa od 19. 4. 2023
    člen dozornej rady
  • Mária Klimentová od 19. 4. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 331,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 27,9 mil. €.

27,9 mil. €
Tržby
331,5 tis. €
Zisk
28,3 mil. €
Celkové výnosy
6,5 mil. €
Aktíva
4,0 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 125,8 tis., 2022 285,7 tis., 2023 346,6 tis., 2024 293,1 tis., 2025 331,5 tis.2021125,8 tis.2022285,7 tis.2023346,6 tis.2024293,1 tis.2025331,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,1 mil., 2022 23,8 mil., 2023 26,5 mil., 2024 27,2 mil., 2025 27,9 mil.202122,1 mil.202223,8 mil.202326,5 mil.202427,2 mil.202527,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,9 mil. € 331,5 tis. €
2024 27,2 mil. € 293,1 tis. €
2023 26,5 mil. € 346,6 tis. €
2022 23,8 mil. € 285,7 tis. €
2021 22,1 mil. € 125,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok126,2 tis. €
  • Zásoby1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky146,8 tis. €
  • Finančné účty1,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie24,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie79,5 tis. €
  • Kapitálové fondy2,0 mil. €
  • Fondy zo zisku1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov406,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie331,5 tis. €
  • Rezervy185,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky445,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery453,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo v konkurze?

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo tržby 27,9 mil. €.

Je firma COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo dosiahla zisk 331,5 tis. €.

Je COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo platiteľom DPH?

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo sídli?

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo má sídlo na adrese Ludanská cesta 2967/6A, Levice, 934 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026