eNiton Enterprises, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35879670
DIČ: 2021839270
IČ DPH: SK2021839270
Tešmák 120, Šahy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tešmák 120, Šahy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 27. 1. 2004
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/51947/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ladislav Konkoly od 27. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť eNiton Enterprises, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 25,8 tis. €.

25,8 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
13,9 tis. €
Aktíva
11,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 790, 2022 848, 2023 936, 2024 −1,8 tis., 2025 2,9 tis.2021790202284820239362024−1,8 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,5 tis., 2022 30,4 tis., 2023 35,6 tis., 2024 33,7 tis., 2025 25,8 tis.202129,5 tis.202230,4 tis.202335,6 tis.202433,7 tis.202525,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,8 tis. € 2,9 tis. €
2024 33,7 tis. € -1,8 tis. €
2023 35,6 tis. € 936 €
2022 30,4 tis. € 848 €
2021 29,5 tis. € 790 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,1 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma eNiton Enterprises, s.r.o. v konkurze?

eNiton Enterprises, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma eNiton Enterprises, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala eNiton Enterprises, s.r.o. tržby 25,8 tis. €.

Je firma eNiton Enterprises, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 eNiton Enterprises, s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je eNiton Enterprises, s.r.o. platiteľom DPH?

eNiton Enterprises, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma eNiton Enterprises, s.r.o. sídli?

eNiton Enterprises, s.r.o. má sídlo na adrese Tešmák 120, Šahy, 936 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026