Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34129316
DIČ: 2020386896
IČ DPH: SK2020386896
T.G.Masaryka 21, Trenčianske Teplice

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: T.G.Masaryka 21, Trenčianske Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.95
Dátum vzniku: 28. 4. 2005
Základné imanie: 15,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1995
Spisová značka: Sa/94/R
Predmet podnikania (výber): - komplexnú kúpeľnú starostlivosť poskytovanú v súlade s indikačným zoznamom vydaným Ministerstvom zdravotníctva SR a…; - pri poskytovaní komplexnej kúpeľnej starostlivosti využívať predovšetkým prírodné liečivé zdroje a klimatické podmi…; - okrem komplexnej kúpeľnej starostlivosti poskytovať v súlade s indikačným zameraním preventívne, rehabilitačné a re… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v roku 2025 dosiahla zisk 1,9 mil. € a tržby dosiahli 22,0 mil. €.

22,0 mil. €
Tržby
1,9 mil. €
Zisk
22,5 mil. €
Celkové výnosy
39,5 mil. €
Aktíva
35,2 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
62,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2016 170,8 tis., 2017 161,3 tis., 2018 203,0 tis., 2021 −293,3 tis., 2025 1,9 mil.2016170,8 tis.2017161,3 tis.2018203,0 tis.2021−293,3 tis.20251,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2016 12,0 mil., 2017 12,2 mil., 2018 12,8 mil., 2021 10,5 mil., 2025 22,0 mil.201612,0 mil.201712,2 mil.201812,8 mil.202110,5 mil.202522,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,0 mil. € 1,9 mil. €
2021 10,5 mil. € -293,3 tis. €
2018 12,8 mil. € 203,0 tis. €
2017 12,2 mil. € 161,3 tis. €
2016 12,0 mil. € 170,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok37,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok27,0 mil. €
  • Zásoby204,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky35,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky412,9 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok80,4 tis. €
  • Finančné účty3,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie120,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie35,2 mil. €
  • Záväzky4,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v konkurze?

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. tržby 22,0 mil. €.

Je firma Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. dosiahla zisk 1,9 mil. €.

Je Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. platiteľom DPH?

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. sídli?

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. má sídlo na adrese T.G.Masaryka 21, Trenčianske Teplice, 914 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026