FEVA CAR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34126406
DIČ: 2020393661
IČ DPH: SK2020393661
Pri Kalvárii 12, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Kalvárii 12, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 25. 8. 1995
Základné imanie: 14,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 8. 1995
Spisová značka: Sro/1446/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; leasing a prenájom motorových vozidiel v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Vaverčák od 14. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Marta Vaverčáková od 1. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FEVA CAR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 35,6 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 202,5 tis. €.

202,5 tis. €
Tržby
35,6 tis. €
Zisk
231,0 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
255,0 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
84,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −23,3 tis., 2022 13,4 tis., 2023 4,5 tis., 2024 22,3 tis., 2025 35,6 tis.2021−23,3 tis.202213,4 tis.20234,5 tis.202422,3 tis.202535,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,3 tis., 2022 283,2 tis., 2023 177,0 tis., 2024 190,9 tis., 2025 202,5 tis.2021176,3 tis.2022283,2 tis.2023177,0 tis.2024190,9 tis.2025202,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 202,5 tis. € 35,6 tis. €
2024 190,9 tis. € 22,3 tis. €
2023 177,0 tis. € 4,5 tis. €
2022 283,2 tis. € 13,4 tis. €
2021 176,3 tis. € -23,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby21,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 tis. €
  • Finančné účty8,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov204,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie35,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky75,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FEVA CAR, s.r.o. v konkurze?

FEVA CAR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FEVA CAR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FEVA CAR, s.r.o. tržby 202,5 tis. €.

Je firma FEVA CAR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FEVA CAR, s.r.o. dosiahla zisk 35,6 tis. €.

Je FEVA CAR, s.r.o. platiteľom DPH?

FEVA CAR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FEVA CAR, s.r.o. sídli?

FEVA CAR, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Kalvárii 12, Trnava, 917 00.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026