D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34128301
DIČ: 2020393804
IČ DPH: SK2020393804
Skladová 1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skladová 1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.76
Dátum vzniku: 2. 10. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 10. 1995
Spisová značka: Sro/1523/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prenájom priemyselného tovaru, strojov, prístrojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lilia Markova Denevska od 4. 4. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 69 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 568,3 tis. €.

568,3 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
569,2 tis. €
Celkové výnosy
315,2 tis. €
Aktíva
85,8 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,0 tis., 2022 12,7 tis., 2023 321, 2024 12,3 tis., 2025 3,8 tis.2021−4,0 tis.202212,7 tis.2023321202412,3 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 357,3 tis., 2022 877,6 tis., 2023 468,3 tis., 2024 558,8 tis., 2025 568,3 tis.2021357,3 tis.2022877,6 tis.2023468,3 tis.2024558,8 tis.2025568,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 568,3 tis. € 3,8 tis. €
2024 558,8 tis. € 12,3 tis. €
2023 468,3 tis. € 321 €
2022 877,6 tis. € 12,7 tis. €
2021 357,3 tis. € -4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,1 tis. €
  • Zásoby11,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,2 tis. €
  • Finančné účty198,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov74,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky214,8 tis. €
  • Bankové úvery10,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. tržby 568,3 tis. €.

Je firma D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. sídli?

D & D UNIMEX SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Skladová 1, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026