A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34112413
DIČ: 2020374290
IČ DPH: SK2020374290
Robotnícka 3/982, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 3/982, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 12. 12. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1996
Spisová značka: Sro/15932/T
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alexander Szabó od 18. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Andrea Szabóová od 18. 5. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 95,0 tis. €.

95,0 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
111,4 tis. €
Aktíva
68,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 10,3 tis., 2023 9,0 tis., 2024 9,1 tis., 2025 7,9 tis.20218,0 tis.202210,3 tis.20239,0 tis.20249,1 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 83,1 tis., 2022 84,0 tis., 2023 90,6 tis., 2024 91,6 tis., 2025 95,0 tis.202183,1 tis.202284,0 tis.202390,6 tis.202491,6 tis.202595,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,0 tis. € 7,9 tis. €
2024 91,6 tis. € 9,1 tis. €
2023 90,6 tis. € 9,0 tis. €
2022 84,0 tis. € 10,3 tis. €
2021 83,1 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,0 tis. €
  • Záväzky43,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. v konkurze?

A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. tržby 95,0 tis. €.

Je firma A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. platiteľom DPH?

A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. sídli?

A. + A. SZABÓ marketing, s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 3/982, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026