IK Steel, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31729762
DIČ: 2020521140
IČ DPH: SK2020521140
Jesenná 20, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenná 20, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 28. 6. 1996
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1996
Spisová značka: Sro/3140/P
Predmet podnikania (výber): - montáž, oprava, údržba vyhradených elektrických zariadení a výroba rozvádzačov nízkeho napätia; - výroba elektrických rozvodných a spínacích zariadení; - elektroinštalácie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jitka Chovancová, PhD. od 24. 5. 2024
    konateľ
  • Ing. Miroslav Kuchár od 11. 3. 2002
    konateľ
  • Ing. Pavel Imrich od 20. 10. 2008
    konateľ
  • NEMESIS Technology Support s.r.o. od 23. 1. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IK Steel, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 73 % na 407,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
407,4 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
898,0 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 25,9 tis., 2023 240,0 tis., 2024 234,8 tis., 2025 407,4 tis.20211,3 tis.202225,9 tis.2023240,0 tis.2024234,8 tis.2025407,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 1,8 mil., 2023 3,5 mil., 2024 2,8 mil., 2025 3,1 mil.20211,9 mil.20221,8 mil.20233,5 mil.20242,8 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 407,4 tis. €
2024 2,8 mil. € 234,8 tis. €
2023 3,5 mil. € 240,0 tis. €
2022 1,8 mil. € 25,9 tis. €
2021 1,9 mil. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok571,2 tis. €
  • Zásoby238,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky655,8 tis. €
  • Finančné účty562,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy479,7 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie407,4 tis. €
  • Rezervy32,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky989,2 tis. €
  • Bankové úvery52,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie36,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IK Steel, spol. s r.o. v konkurze?

IK Steel, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IK Steel, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IK Steel, spol. s r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma IK Steel, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IK Steel, spol. s r.o. dosiahla zisk 407,4 tis. €.

Je IK Steel, spol. s r.o. platiteľom DPH?

IK Steel, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IK Steel, spol. s r.o. sídli?

IK Steel, spol. s r.o. má sídlo na adrese Jesenná 20, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026