ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31716369
DIČ: 2020488723
IČ DPH: SK2020488723
Hroncova 3, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hroncova 3, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 7. 11. 1995
Základné imanie: 771,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2002
Spisová značka: Sro/6939/V
Predmet podnikania (výber): lisovanie výrobkov; reklamná, propagačná a inzertná činnosť; poradenská a kozultačná činnosť v rozsahu predmetu podnikania …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Drotár od 8. 5. 2026
    konateľ
  • Ing. Ulrika Lipnická od 8. 5. 2026
    konateľ
  • Rosenberg Ventilatoren GmbH od 30. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 17,2 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 14,0 mil. €.

14,0 mil. €
Tržby
17,2 tis. €
Zisk
14,1 mil. €
Celkové výnosy
11,8 mil. €
Aktíva
6,1 mil. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
29,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 66,0 tis., 2022 439,5 tis., 2023 234,4 tis., 2024 1,3 tis., 2025 17,2 tis.202166,0 tis.2022439,5 tis.2023234,4 tis.20241,3 tis.202517,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,7 mil., 2022 17,3 mil., 2023 17,8 mil., 2024 12,1 mil., 2025 14,0 mil.202112,7 mil.202217,3 mil.202317,8 mil.202412,1 mil.202514,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,0 mil. € 17,2 tis. €
2024 12,1 mil. € 1,3 tis. €
2023 17,8 mil. € 234,4 tis. €
2022 17,3 mil. € 439,5 tis. €
2021 12,7 mil. € 66,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok5,2 mil. €
  • Zásoby4,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty541,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie35,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie771,4 tis. €
  • Kapitálové fondy3,2 mil. €
  • Fondy zo zisku77,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,2 tis. €
  • Rezervy52,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €
  • Bankové úvery2,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie93,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 14,0 mil. €.

Je firma ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 17,2 tis. €.

Je ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

ROSENBERG - SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Hroncova 3, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026