SLOVAKONT SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31714986
DIČ: 2021236371
IČ DPH: SK2021236371
Tallerova 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tallerova 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 10. 10. 1995
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2007
Spisová značka: Sro/133576/B
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod a maloobchod - elektrorozvádzače a príslušenstvá, obrábacie stroje a zariadenia; konzultačná a poradenská činnosť v predmete podnikania; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Pavúk od 30. 9. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAKONT SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 238,1 tis. €.

238,1 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
238,1 tis. €
Celkové výnosy
720,3 tis. €
Aktíva
664,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
1,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 465, 2022 587, 2023 295, 2024 4,1 tis., 2025 1,8 tis.20214652022587202329520244,1 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 240,4 tis., 2022 321,2 tis., 2023 271,6 tis., 2024 261,3 tis., 2025 238,1 tis.2021240,4 tis.2022321,2 tis.2023271,6 tis.2024261,3 tis.2025238,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,1 tis. € 1,8 tis. €
2024 261,3 tis. € 4,1 tis. €
2023 271,6 tis. € 295 €
2022 321,2 tis. € 587 €
2021 240,4 tis. € 465 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,7 tis. €
  • Zásoby548,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 tis. €
  • Finančné účty33,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Kapitálové fondy650,0 tis. €
  • Fondy zo zisku677 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAKONT SK, s.r.o. v konkurze?

SLOVAKONT SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAKONT SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAKONT SK, s.r.o. tržby 238,1 tis. €.

Je firma SLOVAKONT SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAKONT SK, s.r.o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je SLOVAKONT SK, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVAKONT SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAKONT SK, s.r.o. sídli?

SLOVAKONT SK, s.r.o. má sídlo na adrese Tallerova 4, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026