Agropotravinárske družstvo Malčice

Aktívna spoločnosť
IČO: 31713891
DIČ: 2020498832
IČ DPH: SK2020498832
Malčice

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Malčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 25. 9. 1995
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1996
Spisová značka: Dr/1099/V
Predmet podnikania (výber): - podnikanie v poľnohospodárskej výrobe vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovan…; - zabezpečovanie hospodárskych a sociálnych potrieb členov družstva; - prenájom výrobných prostriedkov členom družstva a iným subjektom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agropotravinárske družstvo Malčice v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 311,4 tis. € a tržby jej klesli o 99 % na 127,2 tis. €.

127,2 tis. €
Tržby
311,4 tis. €
Zisk
4,2 mil. €
Celkové výnosy
11,4 mil. €
Aktíva
9,0 mil. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
−22,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,3 mil., 2022 3,2 mil., 2023 217,5 tis., 2024 −954,0 tis., 2025 311,4 tis.20212,3 mil.20223,2 mil.2023217,5 tis.2024−954,0 tis.2025311,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,0 mil., 2022 16,4 mil., 2023 12,7 mil., 2024 9,3 mil., 2025 127,2 tis.202112,0 mil.202216,4 mil.202312,7 mil.20249,3 mil.2025127,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 127,2 tis. € 311,4 tis. €
2024 9,3 mil. € -954,0 tis. €
2023 12,7 mil. € 217,5 tis. €
2022 16,4 mil. € 3,2 mil. €
2021 12,0 mil. € 2,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,9 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,5 mil. €
  • Finančné účty9,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie271 €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku32,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie311,4 tis. €
  • Rezervy296 €
  • Krátkodobé záväzky1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie163,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agropotravinárske družstvo Malčice v konkurze?

Agropotravinárske družstvo Malčice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agropotravinárske družstvo Malčice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agropotravinárske družstvo Malčice tržby 127,2 tis. €.

Je firma Agropotravinárske družstvo Malčice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agropotravinárske družstvo Malčice dosiahla zisk 311,4 tis. €.

Je Agropotravinárske družstvo Malčice platiteľom DPH?

Agropotravinárske družstvo Malčice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agropotravinárske družstvo Malčice sídli?

Agropotravinárske družstvo Malčice má sídlo na adrese Malčice, 072 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026