Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 31718493
DIČ: 2020508215
IČ DPH: SK2020508215
Veľké Raškovce

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Veľké Raškovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 14. 12. 1995
Základné imanie: 41,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1996
Spisová značka: Dr/1117/V
Predmet podnikania (výber): výroba hotových krmív; služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb; spracovanie ovocia, zeleniny a zemiakov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tichomír Bucsko od 14. 3. 2006
    člen predstavenstva

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 53,8 tis. € a tržby jej ostali na 524,9 tis. €.

524,9 tis. €
Tržby
53,8 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
776,8 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
−41,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,5 tis., 2022 95,1 tis., 2023 86,4 tis., 2024 90,2 tis., 2025 53,8 tis.202129,5 tis.202295,1 tis.202386,4 tis.202490,2 tis.202553,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 605,8 tis., 2022 427,6 tis., 2023 408,0 tis., 2024 526,9 tis., 2025 524,9 tis.2021605,8 tis.2022427,6 tis.2023408,0 tis.2024526,9 tis.2025524,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 524,9 tis. € 53,8 tis. €
2024 526,9 tis. € 90,2 tis. €
2023 408,0 tis. € 86,4 tis. €
2022 427,6 tis. € 95,1 tis. €
2021 605,8 tis. € 29,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,3 mil. €
  • Zásoby26,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky127,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky347,0 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie156,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie306,7 tis. €
  • Fondy zo zisku8,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov424,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie53,8 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky189,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky254,0 tis. €
  • Bankové úvery305,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie472,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce v konkurze?

Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce tržby 524,9 tis. €.

Je firma Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce dosiahla zisk 53,8 tis. €.

Je Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce platiteľom DPH?

Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce sídli?

Podielnícke družstvo SKARABEUS-AGRO Veľké Raškovce má sídlo na adrese Veľké Raškovce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026