AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves

Aktívna spoločnosť
IČO: 31684823
DIČ: 2020503573
IČ DPH: SK2020503573
Ing. Straku 1305/1, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ing. Straku 1305/1, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 1. 2. 1994
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sro/4167/V
Predmet podnikania (výber): kancelárske a sekretárske služby; - obchodná činnosť-nákup a predaj stavebného materiálu, hutníckych a strojárenských výrobkov, strojov a zariadení, po…; nákup a predaj pyrotechnických výrobkov I. triedy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Pokrývka od 6. 9. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Pokrývka od 1. 2. 1994
    konateľspoločník
  • MUDr. Lenka Pitoráková od 14. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves v roku 2025 znížila stratu o 15 % na 5,7 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 10,5 tis. €.

10,5 tis. €
Tržby
5,7 tis. €
Strata
167,7 tis. €
Aktíva
152,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 tis., 2022 −1,2 tis., 2023 1,0 tis., 2024 −6,7 tis., 2025 −5,7 tis.20213,2 tis.2022−1,2 tis.20231,0 tis.2024−6,7 tis.2025−5,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,3 tis., 2022 28,9 tis., 2023 31,6 tis., 2024 12,9 tis., 2025 10,5 tis.202154,3 tis.202228,9 tis.202331,6 tis.202412,9 tis.202510,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 tis. € -5,7 tis. €
2024 12,9 tis. € -6,7 tis. €
2023 31,6 tis. € 1,0 tis. €
2022 28,9 tis. € -1,2 tis. €
2021 54,3 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie152,2 tis. €
  • Záväzky15,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves v konkurze?

AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves tržby 10,5 tis. €.

Je firma AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves vykázala stratu 5,7 tis. €.

Je AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves platiteľom DPH?

AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves sídli?

AG - STAVELMAT, s.r.o., Spišská Nová Ves má sídlo na adrese Ing. Straku 1305/1, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026