GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves

Aktívna spoločnosť
IČO: 31689612
DIČ: 2020503782
IČ DPH: SK2020503782
Tepličská cesta 14/2149, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tepličská cesta 14/2149, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 16. 5. 1994
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1994
Spisová značka: Sro/4603/V
Predmet podnikania (výber): - staviteľská činnosť; - montáž sadrokartónových priečok a obkladov; - montáž žalúzií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Gavroň od 16. 5. 1994
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Osvald od 16. 5. 1994
    konateľspoločník
  • Ivan Žiška od 16. 5. 1994
    konateľ
  • Ing. Katarína Novýsedláková od 10. 9. 2025
    spoločník
  • Monika Žišková od 20. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,3 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
14,3 tis. €
Strata
3,1 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
615,7 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
8,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,2 tis., 2022 204,3 tis., 2023 108,6 tis., 2024 8,4 tis., 2025 −14,3 tis.202183,2 tis.2022204,3 tis.2023108,6 tis.20248,4 tis.2025−14,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,2 mil., 2023 3,4 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,1 mil.20213,6 mil.20224,2 mil.20233,4 mil.20243,3 mil.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € -14,3 tis. €
2024 3,3 mil. € 8,4 tis. €
2023 3,4 mil. € 108,6 tis. €
2022 4,2 mil. € 204,3 tis. €
2021 3,6 mil. € 83,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,9 tis. €
  • Zásoby780,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky431,1 tis. €
  • Finančné účty15,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Kapitálové fondy23,6 tis. €
  • Fondy zo zisku677 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov598,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,3 tis. €
  • Rezervy13,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky344,0 tis. €
  • Bankové úvery310,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves v konkurze?

GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves tržby 3,1 mil. €.

Je firma GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves vykázala stratu 14,3 tis. €.

Je GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves platiteľom DPH?

GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves sídli?

GIZI, spol. s r.o., Spišská Nová Ves má sídlo na adrese Tepličská cesta 14/2149, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026