SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31677444
DIČ: 2020485467
IČ DPH: SK2020485467
Turčianska 52, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Turčianska 52, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 2. 9. 1993
Základné imanie: 897,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 1999
Spisová značka: Sro/18418/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi; obchodná činnosť v obore: drahé kovy a ich zliatiny, výrobky a polotovary z drahých kovov, chemikálií z drahých kovov…; pokovovanie drahými kovmi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kopač od 14. 1. 2026
    konateľ
  • SAFINA a.s. od 30. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 198 % na 534,6 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 7,4 mil. €.

7,4 mil. €
Tržby
534,6 tis. €
Zisk
12,1 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,4 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
13,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91,4 tis., 2022 129,5 tis., 2023 99,0 tis., 2024 179,3 tis., 2025 534,6 tis.202191,4 tis.2022129,5 tis.202399,0 tis.2024179,3 tis.2025534,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 mil., 2022 10,4 mil., 2023 8,3 mil., 2024 5,8 mil., 2025 7,4 mil.20218,9 mil.202210,4 mil.20238,3 mil.20245,8 mil.20257,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,4 mil. € 534,6 tis. €
2024 5,8 mil. € 179,3 tis. €
2023 8,3 mil. € 99,0 tis. €
2022 10,4 mil. € 129,5 tis. €
2021 8,9 mil. € 91,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok182,0 tis. €
  • Zásoby2,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky354,5 tis. €
  • Finančné účty395,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie897,4 tis. €
  • Kapitálové fondy138,3 tis. €
  • Fondy zo zisku304,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov559,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie534,6 tis. €
  • Rezervy14,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky592,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. v konkurze?

SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. tržby 7,4 mil. €.

Je firma SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. dosiahla zisk 534,6 tis. €.

Je SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. sídli?

SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Turčianska 52, Bratislava, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026