Gemgal, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31675051
DIČ: 2020500658
IČ DPH: SK2020500658
Brzotín -, Brzotín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brzotín -, Brzotín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.70
Dátum vzniku: 27. 2. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1993
Spisová značka: Sro/3300/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb osobného charakteru; Čistiace a upratovacie služby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MVDr. Eva Csernoková od 7. 7. 1993
    konateľspoločník
  • Tomi Králik od 26. 8. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gemgal, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 51,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 305,8 tis. €.

305,8 tis. €
Tržby
51,3 tis. €
Zisk
531,1 tis. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
338,7 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
36,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,3 tis., 2022 −74,5 tis., 2023 17,9 tis., 2024 38,2 tis., 2025 51,3 tis.2021−10,3 tis.2022−74,5 tis.202317,9 tis.202438,2 tis.202551,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,9 tis., 2022 89,9 tis., 2023 161,7 tis., 2024 331,7 tis., 2025 305,8 tis.202153,9 tis.202289,9 tis.2023161,7 tis.2024331,7 tis.2025305,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 186,7 tis., 2022 171,1 tis., 2023 241,4 tis., 2024 417,9 tis., 2025 531,1 tis.2021186,7 tis.2022171,1 tis.2023241,4 tis.2024417,9 tis.2025531,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 5, 2024 1,9 tis., 2025 7,8 tis.20210202202023520241,9 tis.20257,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 305,8 tis. € 51,3 tis. €
2024 331,7 tis. € 38,2 tis. €
2023 161,7 tis. € 17,9 tis. €
2022 89,9 tis. € -74,5 tis. €
2021 53,9 tis. € -10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby13,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky80,1 tis. €
  • Finančné účty57,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy278,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-943 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,3 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery59,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gemgal, s.r.o. v konkurze?

Gemgal, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gemgal, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gemgal, s.r.o. tržby 305,8 tis. €.

Je firma Gemgal, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gemgal, s.r.o. dosiahla zisk 51,3 tis. €.

Je Gemgal, s.r.o. platiteľom DPH?

Gemgal, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gemgal, s.r.o. sídli?

Gemgal, s.r.o. má sídlo na adrese Brzotín -, Brzotín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026