MAYSER Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36215724
DIČ: 2020037690
IČ DPH: SK2020037690
Gemerská 564, Brzotín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gemerská 564, Brzotín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 7. 8. 2002
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2002
Spisová značka: Sro/13430/V
Predmet podnikania (výber): výroba textilných výrobkov; výroba konfekcie; prenájom nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Bagáč od 1. 3. 2017
    konateľ
  • Zechbauer GmbH od 23. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAYSER Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 28 % na 286,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 2,9 mil. €.

2,9 mil. €
Tržby
286,9 tis. €
Strata
3,2 mil. €
Celkové výnosy
2,9 mil. €
Aktíva
372,0 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
47,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,9 tis., 2022 43,9 tis., 2023 143,1 tis., 2024 −224,5 tis., 2025 −286,9 tis.202150,9 tis.202243,9 tis.2023143,1 tis.2024−224,5 tis.2025−286,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,1 mil., 2023 3,9 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,9 mil.20212,4 mil.20223,1 mil.20233,9 mil.20242,9 mil.20252,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,9 mil. € -286,9 tis. €
2024 2,9 mil. € -224,5 tis. €
2023 3,9 mil. € 143,1 tis. €
2022 3,1 mil. € 43,9 tis. €
2021 2,4 mil. € 50,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok7,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,5 tis. €
  • Finančné účty76,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy251,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov392,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-286,9 tis. €
  • Rezervy35,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky512,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAYSER Slovakia s.r.o. v konkurze?

MAYSER Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAYSER Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAYSER Slovakia s.r.o. tržby 2,9 mil. €.

Je firma MAYSER Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAYSER Slovakia s.r.o. vykázala stratu 286,9 tis. €.

Je MAYSER Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

MAYSER Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAYSER Slovakia s.r.o. sídli?

MAYSER Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Gemerská 564, Brzotín, 049 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026