DSI Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31670172
DIČ: 2020492166
IČ DPH: SK2020492166
Letná 42, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Letná 42, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.52
Dátum vzniku: 14. 4. 1993
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 4. 1993
Spisová značka: Sro/2901/V
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod s priemyselným, spotrebným a potravinárskym tovarom; prenájom spotrebného a priemyselného tovaru; sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Návesňák od 18. 3. 1993
    konateľ
  • Tomáš Balík od 1. 10. 2025
    konateľ
  • DI spol. s r.o. od 12. 10. 2021
    spoločník
  • F.Sajkov s.r.o. od 1. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DSI Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 4,4 mil. € a tržby jej narástli o 9 % na 36,5 mil. €.

36,5 mil. €
Tržby
4,4 mil. €
Zisk
39,4 mil. €
Celkové výnosy
19,4 mil. €
Aktíva
16,6 mil. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
12,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 mil., 2022 4,2 mil., 2023 5,7 mil., 2024 4,0 mil., 2025 4,4 mil.20213,5 mil.20224,2 mil.20235,7 mil.20244,0 mil.20254,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,9 mil., 2022 25,3 mil., 2023 29,6 mil., 2024 33,5 mil., 2025 36,5 mil.202121,9 mil.202225,3 mil.202329,6 mil.202433,5 mil.202536,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,5 mil. € 4,4 mil. €
2024 33,5 mil. € 4,0 mil. €
2023 29,6 mil. € 5,7 mil. €
2022 25,3 mil. € 4,2 mil. €
2021 21,9 mil. € 3,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok181,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,4 mil. €
  • Zásoby7,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 mil. €
  • Finančné účty1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie391,1 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16,6 mil. €
  • Záväzky2,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DSI Slovakia, s.r.o. v konkurze?

DSI Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DSI Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DSI Slovakia, s.r.o. tržby 36,5 mil. €.

Je firma DSI Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DSI Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 4,4 mil. €.

Je DSI Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

DSI Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DSI Slovakia, s.r.o. sídli?

DSI Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Letná 42, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026