FOOD LOGISTIC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51801540
DIČ: 2120803927
IČ DPH: SK2120803927
Garbiarska 5, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Garbiarska 5, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.39
Dátum vzniku: 13. 7. 2018
Základné imanie: 1,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/48907/V
Predmet podnikania (výber): Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov; Výroba potravinárskych výrobkov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dalibor Drabik od 1. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FOOD LOGISTIC s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 25,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 10,2 mil. €.

10,2 mil. €
Tržby
25,2 tis. €
Zisk
10,4 mil. €
Celkové výnosy
5,9 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
9,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −169,0 tis., 2022 113,0 tis., 2023 177,3 tis., 2024 46,2 tis., 2025 25,2 tis.2021−169,0 tis.2022113,0 tis.2023177,3 tis.202446,2 tis.202525,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,8 mil., 2022 14,0 mil., 2023 13,8 mil., 2024 11,9 mil., 2025 10,2 mil.20219,8 mil.202214,0 mil.202313,8 mil.202411,9 mil.202510,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,2 mil. € 25,2 tis. €
2024 11,9 mil. € 46,2 tis. €
2023 13,8 mil. € 177,3 tis. €
2022 14,0 mil. € 113,0 tis. €
2021 9,8 mil. € -169,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok822,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,8 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok300,0 tis. €
  • Zásoby1,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky114,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty23,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,0 mil. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov223,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,2 tis. €
  • Rezervy17,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky180,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,1 mil. €
  • Bankové úvery1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie603,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FOOD LOGISTIC s.r.o. v konkurze?

FOOD LOGISTIC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FOOD LOGISTIC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FOOD LOGISTIC s.r.o. tržby 10,2 mil. €.

Je firma FOOD LOGISTIC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FOOD LOGISTIC s.r.o. dosiahla zisk 25,2 tis. €.

Je FOOD LOGISTIC s.r.o. platiteľom DPH?

FOOD LOGISTIC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FOOD LOGISTIC s.r.o. sídli?

FOOD LOGISTIC s.r.o. má sídlo na adrese Garbiarska 5, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026