RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31656838
DIČ: 2020518434
IČ DPH: SK2020518434
Čapajevova 29, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čapajevova 29, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 11. 8. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1993
Spisová značka: Sro/587/P
Predmet podnikania (výber): pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; - projektová činnosť v investičnej výstavbe /ekologické, pozemné, dopravné stavby a inžinierske siete /; - inžinierska činnosť v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Remeta od 11. 8. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 23,0 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 18,7 tis. €.

18,7 tis. €
Tržby
23,0 tis. €
Zisk
39,6 tis. €
Celkové výnosy
254,5 tis. €
Aktíva
81,1 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
38,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −83,1 tis., 2022 72,5 tis., 2023 47,8 tis., 2024 186,3 tis., 2025 23,0 tis.2021−83,1 tis.202272,5 tis.202347,8 tis.2024186,3 tis.202523,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,9 tis., 2022 43,3 tis., 2023 50,9 tis., 2024 30,3 tis., 2025 18,7 tis.202119,9 tis.202243,3 tis.202350,9 tis.202430,3 tis.202518,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,7 tis. € 23,0 tis. €
2024 30,3 tis. € 186,3 tis. €
2023 50,9 tis. € 47,8 tis. €
2022 43,3 tis. € 72,5 tis. €
2021 19,9 tis. € -83,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky254,3 tis. €
  • Finančné účty195 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky145,5 tis. €
  • Bankové úvery27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. v konkurze?

RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. tržby 18,7 tis. €.

Je firma RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. dosiahla zisk 23,0 tis. €.

Je RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. platiteľom DPH?

RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. sídli?

RH - Dúha projektová, inžiniersko-dodávateľská a stavebná spoločnosť s.r.o. má sídlo na adrese Čapajevova 29, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026