Ateliér Urbeko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31671209
DIČ: 2021226042
IČ DPH: SK2021226042
Konštantínova 3, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konštantínova 3, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 29. 4. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2009
Spisová značka: Sro/1050/P
Predmet podnikania (výber): - reklamná a propagačná činnosť; - kopírovacie práce; výkon činnosti vo výstavbe v rozsahu: architekt pre komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace techni… …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ateliér Urbeko, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 984 % na 38,3 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 80,4 tis. €.

80,4 tis. €
Tržby
38,3 tis. €
Strata
46,8 tis. €
Aktíva
618 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 22,5 tis., 2023 52,0 tis., 2024 −3,5 tis., 2025 −38,3 tis.20211,2 tis.202222,5 tis.202352,0 tis.2024−3,5 tis.2025−38,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,1 tis., 2022 158,5 tis., 2023 212,4 tis., 2024 155,3 tis., 2025 80,4 tis.2021123,1 tis.2022158,5 tis.2023212,4 tis.2024155,3 tis.202580,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,4 tis. € -38,3 tis. €
2024 155,3 tis. € -3,5 tis. €
2023 212,4 tis. € 52,0 tis. €
2022 158,5 tis. € 22,5 tis. €
2021 123,1 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie618 €
  • Záväzky46,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ateliér Urbeko, s.r.o. v konkurze?

Ateliér Urbeko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ateliér Urbeko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ateliér Urbeko, s.r.o. tržby 80,4 tis. €.

Je firma Ateliér Urbeko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ateliér Urbeko, s.r.o. vykázala stratu 38,3 tis. €.

Je Ateliér Urbeko, s.r.o. platiteľom DPH?

Ateliér Urbeko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ateliér Urbeko, s.r.o. sídli?

Ateliér Urbeko, s.r.o. má sídlo na adrese Konštantínova 3, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026