Liečebné termálne kúpele, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31642721
DIČ: 2020480055
IČ DPH: SK2020480055
Sklené Teplice 100, Sklené Teplice

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Sklené Teplice 100, Sklené Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 9. 1. 1996
Základné imanie: 1,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 8. 2003
Spisová značka: Sa/802/S
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; - v súlade so zák.č. 20/1996 Zb. o starostlivosti o zdravie ľudu, ďalšími s týmto zákonom súvisiacimi zákonmi, ich vy…; - komplexnú kúpeľnú starostlivosť poskytovanú v súlade s indikačným zoznamom vydaným Ministerstvom zdavotníctva SR a … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Kremská od 9. 5. 2022
    člen predstavenstva
  • Mgr. Ľubica Kamenická od 5. 6. 2013
    člen predstavenstva
  • Rudolf Dudík od 9. 9. 2022
    člen predstavenstva
  • Daniel Dudík od 9. 9. 2022
    člen dozornej rady
  • Jozef Debnár od 7. 6. 2021
    člen dozornej rady
  • Samuel Kremský od 7. 6. 2021
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Liečebné termálne kúpele, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 95 % na 8,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 4,3 mil. €.

4,3 mil. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
4,4 mil. €
Celkové výnosy
3,3 mil. €
Aktíva
714,2 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
57,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −379,2 tis., 2022 −165,0 tis., 2023 365,5 tis., 2024 168,4 tis., 2025 8,2 tis.2021−379,2 tis.2022−165,0 tis.2023365,5 tis.2024168,4 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,9 mil., 2024 4,1 mil., 2025 4,3 mil.20212,5 mil.20223,0 mil.20233,9 mil.20244,1 mil.20254,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,3 mil. € 8,2 tis. €
2024 4,1 mil. € 168,4 tis. €
2023 3,9 mil. € 365,5 tis. €
2022 3,0 mil. € -165,0 tis. €
2021 2,5 mil. € -379,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby108,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky336,5 tis. €
  • Finančné účty667,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,4 mil. €
  • Fondy zo zisku71,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-792,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,2 tis. €
  • Rezervy57,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky465,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie221,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Liečebné termálne kúpele, a.s. v konkurze?

Liečebné termálne kúpele, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Liečebné termálne kúpele, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Liečebné termálne kúpele, a.s. tržby 4,3 mil. €.

Je firma Liečebné termálne kúpele, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Liečebné termálne kúpele, a.s. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je Liečebné termálne kúpele, a.s. platiteľom DPH?

Liečebné termálne kúpele, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Liečebné termálne kúpele, a.s. sídli?

Liečebné termálne kúpele, a.s. má sídlo na adrese Sklené Teplice 100, Sklené Teplice, 966 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026