Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31592830
DIČ: 2020479538
Moyzesova 378, Lutila

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moyzesova 378, Lutila Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 29. 9. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/1442/S
Predmet podnikania (výber): - predaj výrobkov Pacovských strojární a.s., náhradných dielov; - montáž, servis, výroba a nátery oceľových konštrukcií; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Kuruc od 29. 9. 1993
    konateľspoločník
  • PSM - Trading spol. s r.o. od 23. 8. 2013
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. v roku 2021 znížila zisk o 46 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 151,9 tis. €.

151,9 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
60,1 tis. €
Aktíva
34,4 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 −5,1 tis., 2018 5,8 tis., 2019 −2,3 tis., 2020 6,7 tis., 2021 3,6 tis.2017−5,1 tis.20185,8 tis.2019−2,3 tis.20206,7 tis.20213,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 176,8 tis., 2018 200,7 tis., 2019 186,9 tis., 2020 162,1 tis., 2021 151,9 tis.2017176,8 tis.2018200,7 tis.2019186,9 tis.2020162,1 tis.2021151,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 151,9 tis. € 3,6 tis. €
2020 162,1 tis. € 6,7 tis. €
2019 186,9 tis. € -2,3 tis. €
2018 200,7 tis. € 5,8 tis. €
2017 176,8 tis. € -5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie34,4 tis. €
  • Záväzky25,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. v konkurze?

Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. tržby 151,9 tis. €.

Je firma Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Kde firma Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. sídli?

Strojárne Žiar nad Hronom s.r.o. má sídlo na adrese Moyzesova 378, Lutila, 966 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026