ENERGIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31561471
DIČ: 2020452357
IČ DPH: SK2020452357
Partizánska cesta 97, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Partizánska cesta 97, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 17. 4. 1992
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1993
Spisová značka: Sro/400/S
Predmet podnikania (výber): - štúdijné práce, odborná pomoc a poradenstvo súvisiace hlavne s výstavbou klasických energetických diel, elektrizačn…; - projektová činnosť v investičnej výstavbe, vrátane rekonštrukcií a inovácií; - inžinierska činnosť v investičnej výstavbe, vrátane rekonštrukcií a inovácií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Jedlovský od 8. 12. 2016
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Jedlovský od 17. 4. 1992
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGIA, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 148,2 tis. € a tržby jej narástli o 63 % na 617,6 tis. €.

617,6 tis. €
Tržby
148,2 tis. €
Zisk
638,8 tis. €
Celkové výnosy
496,7 tis. €
Aktíva
417,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
73,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 313,5 tis., 2023 3,7 tis., 2024 1,4 tis., 2025 148,2 tis.20213,9 tis.2022313,5 tis.20233,7 tis.20241,4 tis.2025148,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 237,7 tis., 2022 810,9 tis., 2023 430,0 tis., 2024 379,6 tis., 2025 617,6 tis.2021237,7 tis.2022810,9 tis.2023430,0 tis.2024379,6 tis.2025617,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 617,6 tis. € 148,2 tis. €
2024 379,6 tis. € 1,4 tis. €
2023 430,0 tis. € 3,7 tis. €
2022 810,9 tis. € 313,5 tis. €
2021 237,7 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok13,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok104,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky99,0 tis. €
  • Finančné účty277,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov261,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie148,2 tis. €
  • Rezervy11,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-362 €
  • Krátkodobé záväzky68,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGIA, spol. s r.o. v konkurze?

ENERGIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGIA, spol. s r.o. tržby 617,6 tis. €.

Je firma ENERGIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 148,2 tis. €.

Je ENERGIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ENERGIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGIA, spol. s r.o. sídli?

ENERGIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Partizánska cesta 97, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026