Y100 atelier, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50682423
DIČ: 2120419917
IČ DPH: SK2120419917
Radvanská 25/6023, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radvanská 25/6023, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 24. 1. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31199/S
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Štofan od 24. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. arch. Jana Štofan Styková od 24. 1. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Y100 atelier, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 2,1 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 47,3 tis. €.

47,3 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
37,9 tis. €
Aktíva
27,4 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 3,0 tis., 2023 4,0 tis., 2024 10,4 tis., 2025 2,1 tis.20215,9 tis.20223,0 tis.20234,0 tis.202410,4 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,6 tis., 2022 37,5 tis., 2023 38,1 tis., 2024 46,4 tis., 2025 47,3 tis.202137,6 tis.202237,5 tis.202338,1 tis.202446,4 tis.202547,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,3 tis. € 2,1 tis. €
2024 46,4 tis. € 10,4 tis. €
2023 38,1 tis. € 4,0 tis. €
2022 37,5 tis. € 3,0 tis. €
2021 37,6 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,4 tis. €
  • Záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Y100 atelier, s.r.o. v konkurze?

Y100 atelier, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Y100 atelier, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Y100 atelier, s.r.o. tržby 47,3 tis. €.

Je firma Y100 atelier, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Y100 atelier, s.r.o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je Y100 atelier, s.r.o. platiteľom DPH?

Y100 atelier, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Y100 atelier, s.r.o. sídli?

Y100 atelier, s.r.o. má sídlo na adrese Radvanská 25/6023, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026