Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31418821
DIČ: 2020411954
IČ DPH: SK2020411954
Tehelná 6, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 6, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.32
Dátum vzniku: 20. 8. 2018
Základné imanie: 3,3 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2141/N
Predmet podnikania (výber): - výroba tehál, pálenej krytiny, stropných konštrukčných prekladov; - výroba komínových sústav; - sprostredkovanie obchodu so stavebným materiálom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,1 mil. € a tržby jej klesli o 7 % na 23,7 mil. €.

23,7 mil. €
Tržby
3,1 mil. €
Strata
25,2 mil. €
Celkové výnosy
46,6 mil. €
Aktíva
12,9 mil. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
17,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 mil., 2022 8,8 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,7 mil., 2025 −3,1 mil.20212,4 mil.20228,8 mil.20231,5 mil.20241,7 mil.2025−3,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,8 mil., 2022 50,7 mil., 2023 26,8 mil., 2024 25,6 mil., 2025 23,7 mil.202138,8 mil.202250,7 mil.202326,8 mil.202425,6 mil.202523,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,7 mil. € -3,1 mil. €
2024 25,6 mil. € 1,7 mil. €
2023 26,8 mil. € 1,5 mil. €
2022 50,7 mil. € 8,8 mil. €
2021 38,8 mil. € 2,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok80,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok38,0 mil. €
  • Zásoby5,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky49,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok796,0 tis. €
  • Finančné účty21,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie140,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,3 mil. €
  • Fondy zo zisku331,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,1 mil. €
  • Rezervy1,8 mil. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky15,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,8 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. v konkurze?

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. tržby 23,7 mil. €.

Je firma Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. vykázala stratu 3,1 mil. €.

Je Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. sídli?

Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. má sídlo na adrese Tehelná 6, Zlaté Moravce.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026