KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48176613
DIČ: 2120075375
IČ DPH: SK2120075375
Železničiarska 41, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničiarska 41, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 28. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2015
Spisová značka: Sro/38930/N
Predmet podnikania (výber): kamenárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Orovnický od 28. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 391,5 tis. €.

391,5 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
458,5 tis. €
Celkové výnosy
462,6 tis. €
Aktíva
221,3 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
21,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,0 tis., 2022 27,0 tis., 2023 84,6 tis., 2024 25,2 tis., 2025 12,9 tis.202121,0 tis.202227,0 tis.202384,6 tis.202425,2 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 421,4 tis., 2022 426,1 tis., 2023 581,6 tis., 2024 363,8 tis., 2025 391,5 tis.2021421,4 tis.2022426,1 tis.2023581,6 tis.2024363,8 tis.2025391,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 391,5 tis. € 12,9 tis. €
2024 363,8 tis. € 25,2 tis. €
2023 581,6 tis. € 84,6 tis. €
2022 426,1 tis. € 27,0 tis. €
2021 421,4 tis. € 21,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok161,8 tis. €
  • Zásoby280,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,5 tis. €
  • Finančné účty14,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy170,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov32,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,9 tis. €
  • Rezervy4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky196,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. v konkurze?

KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. tržby 391,5 tis. €.

Je firma KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. platiteľom DPH?

KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. sídli?

KAMENÁRSTVO ŠAMORÍN, s.r.o. má sídlo na adrese Železničiarska 41, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026