LK Pumpservice Bratislava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31395830
DIČ: 2020324515
IČ DPH: SK2020324515
Kalinčiakova 27, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalinčiakova 27, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 15. 5. 1995
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1995
Spisová značka: Sro/9014/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; sprostredkovateľská činnosť; kúpa a predaj v rozsahu voľnej živnosti najmä v oblasti vodohospodárských zariadení, elektrotechniky, priemyselného t… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Pavlík od 19. 6. 2026
    konateľ
  • Ing. Marek Skalský od 7. 4. 2000
    konateľspoločník
  • JUDr. Ladislav Kincl od 20. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 6 % na 438,9 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
438,9 tis. €
Zisk
5,3 mil. €
Celkové výnosy
3,0 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
34,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 352,9 tis., 2023 512,8 tis., 2024 437,8 tis., 2025 469,3 tis., 2026 438,9 tis.2021352,9 tis.2023512,8 tis.2024437,8 tis.2025469,3 tis.2026438,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,5 mil., 2023 4,5 mil., 2024 3,9 mil., 2025 4,2 mil., 2026 4,0 mil.20213,5 mil.20234,5 mil.20243,9 mil.20254,2 mil.20264,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 5,5 mil., 2026 5,3 mil.2021–2023–2024–20255,5 mil.20265,3 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 131,5 tis., 2026 126,0 tis.2021–2023–2024–2025131,5 tis.2026126,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 4,0 mil. € 438,9 tis. €
2025 4,2 mil. € 469,3 tis. €
2024 3,9 mil. € 437,8 tis. €
2023 4,5 mil. € 512,8 tis. €
2021 3,5 mil. € 352,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok23,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok358,7 tis. €
  • Zásoby734,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky997,8 tis. €
  • Finančné účty864,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie24,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku996 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie438,9 tis. €
  • Rezervy102,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky29,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky630,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie126 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. v konkurze?

LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. dosiahla zisk 438,9 tis. €.

Je LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. platiteľom DPH?

LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. sídli?

LK Pumpservice Bratislava, s.r.o. má sídlo na adrese Kalinčiakova 27, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026