Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31375278
DIČ: 2020329784
IČ DPH: SK2020329784
Vajnorská 134/B, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 134/B, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 15. 7. 1994
Základné imanie: 220,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1994
Spisová značka: Sro/7247/B
Predmet podnikania (výber): obchodné zastúpenie, propagácia zahraničnej firmy a prieskum trhu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; organizovanie kurzov, školení a seminárov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Imre od 26. 11. 2014
    konateľ
  • Toyota Material Handling Europe AB od 9. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. v roku 2026 znížila zisk o 68 % na 152,5 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 20,1 mil. €.

20,1 mil. €
Tržby
152,5 tis. €
Zisk
21,4 mil. €
Celkové výnosy
22,0 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
49,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 516,3 tis., 2023 753,1 tis., 2024 556,6 tis., 2025 483,4 tis., 2026 152,5 tis.2022516,3 tis.2023753,1 tis.2024556,6 tis.2025483,4 tis.2026152,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 17,5 mil., 2023 20,1 mil., 2024 20,7 mil., 2025 17,0 mil., 2026 20,1 mil.202217,5 mil.202320,1 mil.202420,7 mil.202517,0 mil.202620,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 18,8 mil., 2026 21,4 mil.2022–2023–2024–202518,8 mil.202621,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 67,0 tis., 2026 109,1 tis.2022–2023–2024–202567,0 tis.2026109,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 20,1 mil. € 152,5 tis. €
2025 17,0 mil. € 483,4 tis. €
2024 20,7 mil. € 556,6 tis. €
2023 20,1 mil. € 753,1 tis. €
2022 17,5 mil. € 516,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok14,3 mil. €
  • Zásoby1,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky696,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 mil. €
  • Finančné účty12,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie91,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie220,0 tis. €
  • Fondy zo zisku21,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie152,5 tis. €
  • Rezervy727,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,6 mil. €
  • Krátkodobé záväzky8,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. v konkurze?

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. tržby 20,1 mil. €.

Je firma Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. dosiahla zisk 152,5 tis. €.

Je Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. platiteľom DPH?

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. sídli?

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 134/B, Bratislava, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026