STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/

Aktívna spoločnosť
IČO: 31367305
DIČ: 2020315451
IČ DPH: SK2020315451
Kvačalova 51, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Kvačalova 51, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 18. 2. 1994
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sa/592/B
Predmet podnikania (výber): - výroba športových potrieb; - požičiavanie špotrových potrieb, záhradného nábytku a príslušenstva; - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Andrej Velgos od 27. 7. 2007
    člen predstavenstva
  • Ing. Miroslav Vrškový od 23. 12. 2010
    člen predstavenstva
  • MUDr. Štefan Velgos od 24. 5. 2022
    člen predstavenstva
  • Dr. Dagmar Valovičová od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Andrej Oravec od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Miroslav Straka od 14. 2. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 26,8 tis. € a tržby jej narástli na 32,0 tis. €.

32,0 tis. €
Tržby
26,8 tis. €
Zisk
33,8 tis. €
Aktíva
25,3 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 2,2 tis., 2023 −3,4 tis., 2024 −1,8 tis., 2025 26,8 tis.20217,6 tis.20222,2 tis.2023−3,4 tis.2024−1,8 tis.202526,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,3 tis., 2022 8,0 tis., 2023 1,9 tis., 2024 2,1 tis., 2025 32,0 tis.202114,3 tis.20228,0 tis.20231,9 tis.20242,1 tis.202532,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 32,0 tis. € 26,8 tis. €
2024 2,1 tis. € -1,8 tis. €
2023 1,9 tis. € -3,4 tis. €
2022 8,0 tis. € 2,2 tis. €
2021 14,3 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,3 tis. €
  • Záväzky8,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ v konkurze?

STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ tržby 32,0 tis. €.

Je firma STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ dosiahla zisk 26,8 tis. €.

Je STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ platiteľom DPH?

STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ sídli?

STEVE INTERNATIONAL, a.s., SI a.s. /v skratke/ má sídlo na adrese Kvačalova 51, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026