Sanitaria, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31359957
DIČ: 2020315319
IČ DPH: SK2020315319
Pod gaštanmi 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod gaštanmi 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.61
Dátum vzniku: 14. 10. 1993
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1993
Spisová značka: Sro/5899/B
Predmet podnikania (výber): nákup, predaj a sprostredkovanie dentálnych materiálov, stomatologických súprav a kresiel, dentálnych laboratórnych p…; poradenská, konzultačná a školiaca činnosť v oblasti dentálnych materiálov a stomatologických súprav; propagácia vlastných výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MVDr. Valter Windisch od 1. 7. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sanitaria, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 94 % na 106,5 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
106,5 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
467,1 tis. €
Aktíva
162,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,0 tis., 2022 12,1 tis., 2023 22,2 tis., 2024 55,0 tis., 2025 106,5 tis.202150,0 tis.202212,1 tis.202322,2 tis.202455,0 tis.2025106,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,0 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.20211,0 mil.20221,0 mil.20231,2 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 106,5 tis. €
2024 1,3 mil. € 55,0 tis. €
2023 1,2 mil. € 22,2 tis. €
2022 1,0 mil. € 12,1 tis. €
2021 1,0 mil. € 50,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok92,1 tis. €
  • Zásoby146,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky130,3 tis. €
  • Finančné účty79,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy472,3 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-412,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie106,5 tis. €
  • Rezervy8,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky88,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky207,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sanitaria, spol. s r.o. v konkurze?

Sanitaria, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sanitaria, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sanitaria, spol. s r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Sanitaria, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sanitaria, spol. s r.o. dosiahla zisk 106,5 tis. €.

Je Sanitaria, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Sanitaria, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sanitaria, spol. s r.o. sídli?

Sanitaria, spol. s r.o. má sídlo na adrese Pod gaštanmi 8, Bratislava, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026