M.Cup s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 31327435
DIČ: 2020351234
Rybárska brána 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybárska brána 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 25. 6. 1992
Základné imanie: 24,9 tis. €
Spisová značka: Sro/3061/B
Predmet podnikania (výber): staviteľ; vykonávanie priemyselných, bytových a občianskych stavieb; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Michálik od 25. 6. 1992
    konateľspoločník
  • Jaroslav Zbudila od 1. 12. 2025
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť M.Cup s.r.o. v likvidácii v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 875 € a tržby jej klesli o 81 % na 5,6 tis. €.

5,6 tis. €
Tržby
875 €
Strata
58,1 tis. €
Aktíva
24,0 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 39,1 tis., 2021 20,8 tis., 2022 −1,9 tis., 2023 8,5 tis., 2024 −875202039,1 tis.202120,8 tis.2022−1,9 tis.20238,5 tis.2024−875
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 84,0 tis., 2021 30,0 tis., 2022 2,0 tis., 2023 29,3 tis., 2024 5,6 tis.202084,0 tis.202130,0 tis.20222,0 tis.202329,3 tis.20245,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 5,6 tis. € -875 €
2023 29,3 tis. € 8,5 tis. €
2022 2,0 tis. € -1,9 tis. €
2021 30,0 tis. € 20,8 tis. €
2020 84,0 tis. € 39,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie24,0 tis. €
  • Záväzky34,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.Cup s.r.o. v likvidácii v konkurze?

M.Cup s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.Cup s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala M.Cup s.r.o. v likvidácii tržby 5,6 tis. €.

Je firma M.Cup s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 M.Cup s.r.o. v likvidácii vykázala stratu 875 €.

Kde firma M.Cup s.r.o. v likvidácii sídli?

M.Cup s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Rybárska brána 8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026