HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31381120
DIČ: 2020329982
IČ DPH: SK2020329982
Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 18. 10. 1994
Základné imanie: 57,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2000
Spisová značka: Sro/89297/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa nehnuteľností za účelom ich ďalšieho predaja alebo nájmu a predaja nehnuteľností; - výkon činnosti stavbyvedúceho-pozemné stavby; - staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 157,4 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
157,4 tis. €
Strata
4,6 mil. €
Celkové výnosy
30,9 mil. €
Aktíva
985,8 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
−0,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 441,7 tis., 2022 1,6 mil., 2023 −2,3 mil., 2024 686,8 tis., 2025 −157,4 tis.2021441,7 tis.20221,6 mil.2023−2,3 mil.2024686,8 tis.2025−157,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 86,3 mil., 2022 73,0 mil., 2023 15,7 mil., 2024 6,5 mil., 2025 3,4 mil.202186,3 mil.202273,0 mil.202315,7 mil.20246,5 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € -157,4 tis. €
2024 6,5 mil. € 686,8 tis. €
2023 15,7 mil. € -2,3 mil. €
2022 73,0 mil. € 1,6 mil. €
2021 86,3 mil. € 441,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok590,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok22,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 mil. €
  • Finančné účty225,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,8 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie985,8 tis. €
  • Záväzky29,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. v konkurze?

HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. vykázala stratu 157,4 tis. €.

Je HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. platiteľom DPH?

HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. sídli?

HB REAVIS MANAGEMENT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026