Medical & Financial Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31324398
DIČ: 2020881060
IČ DPH: SK2020881060
Šustekova 51, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šustekova 51, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 25. 5. 1992
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2008
Spisová značka: Sro/2800/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ondrej Faith od 5. 5. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medical & Financial Consulting, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 57 % na 8,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 99,9 tis. €.

99,9 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
99,9 tis. €
Celkové výnosy
340,7 tis. €
Aktíva
328,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 2,4 tis., 2023 2,4 tis., 2024 5,1 tis., 2025 8,0 tis.20217,6 tis.20222,4 tis.20232,4 tis.20245,1 tis.20258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,8 tis., 2022 69,9 tis., 2023 72,6 tis., 2024 90,6 tis., 2025 99,9 tis.202174,8 tis.202269,9 tis.202372,6 tis.202490,6 tis.202599,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,9 tis. € 8,0 tis. €
2024 90,6 tis. € 5,1 tis. €
2023 72,6 tis. € 2,4 tis. €
2022 69,9 tis. € 2,4 tis. €
2021 74,8 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,7 tis. €
  • Finančné účty306,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov286,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,0 tis. €
  • Rezervy873 €
  • Krátkodobé záväzky11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medical & Financial Consulting, s. r. o. v konkurze?

Medical & Financial Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medical & Financial Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medical & Financial Consulting, s. r. o. tržby 99,9 tis. €.

Je firma Medical & Financial Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medical & Financial Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je Medical & Financial Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

Medical & Financial Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Medical & Financial Consulting, s. r. o. sídli?

Medical & Financial Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Šustekova 51, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026