SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31322093
DIČ: 2020314593
IČ DPH: SK2020314593
Galvaniho 7/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Galvaniho 7/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.35
Dátum vzniku: 1. 5. 1992
Základné imanie: 36,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sa/387/B
Predmet podnikania (výber): - výroba tabakových výrobbkov; nákup tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s tabakom a tabakovými výrobkami …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 9,5 mil. € a tržby jej klesli o 23 % na 75,7 mil. €.

75,7 mil. €
Tržby
9,5 mil. €
Zisk
85,9 mil. €
Celkové výnosy
108,2 mil. €
Aktíva
58,7 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
9,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 mil., 2022 8,6 mil., 2023 8,2 mil., 2024 11,1 mil., 2025 9,5 mil.20215,8 mil.20228,6 mil.20238,2 mil.202411,1 mil.20259,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 67,9 mil., 2022 66,2 mil., 2023 69,3 mil., 2024 98,7 mil., 2025 75,7 mil.202167,9 mil.202266,2 mil.202369,3 mil.202498,7 mil.202575,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 75,7 mil. € 9,5 mil. €
2024 98,7 mil. € 11,1 mil. €
2023 69,3 mil. € 8,2 mil. €
2022 66,2 mil. € 8,6 mil. €
2021 67,9 mil. € 5,8 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok21,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok25,0 tis. €
  • Zásoby6,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky597,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,0 mil. €
  • Finančné účty727,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie963,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie36,8 mil. €
  • Kapitálové fondy4,6 mil. €
  • Fondy zo zisku7,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,5 mil. €
  • Rezervy1,2 mil. €
  • Dlhodobé záväzky186,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. v konkurze?

SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. tržby 75,7 mil. €.

Je firma SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. dosiahla zisk 9,5 mil. €.

Je SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. platiteľom DPH?

SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. sídli?

SLOVAK INTERNATIONAL TABAK, a.s., S.I.T. má sídlo na adrese Galvaniho 7/A, Bratislava, 824 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026