I V R O , spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31318746
DIČ: 2020300865
IČ DPH: SK2020300865
Vlčkova 21, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vlčkova 21, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 25. 2. 1992
Základné imanie: 6,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/2353/B
Predmet podnikania (výber): vykonávanie inžinierskych stavieb (vrátane vybavenia sídliskových celkov); vykonávanie bytových a občianskych stavieb; poradenská činnosť v stavebníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Dohnány od 24. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Róbert Boďo od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť I V R O , spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 312,1 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
312,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
575,0 tis. €
Aktíva
541,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
42,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 366, 2022 24,5 tis., 2023 338,8 tis., 2024 220,6 tis., 2025 312,1 tis.2021366202224,5 tis.2023338,8 tis.2024220,6 tis.2025312,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 255,8 tis., 2022 661,7 tis., 2023 1,3 mil., 2024 854,0 tis., 2025 1,1 mil.2021255,8 tis.2022661,7 tis.20231,3 mil.2024854,0 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 312,1 tis. €
2024 854,0 tis. € 220,6 tis. €
2023 1,3 mil. € 338,8 tis. €
2022 661,7 tis. € 24,5 tis. €
2021 255,8 tis. € 366 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,7 tis. €
  • Zásoby2,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,5 tis. €
  • Finančné účty496,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,8 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov220,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie312,1 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma I V R O , spol. s r.o. v konkurze?

I V R O , spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma I V R O , spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala I V R O , spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma I V R O , spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 I V R O , spol. s r.o. dosiahla zisk 312,1 tis. €.

Je I V R O , spol. s r.o. platiteľom DPH?

I V R O , spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma I V R O , spol. s r.o. sídli?

I V R O , spol. s r.o. má sídlo na adrese Vlčkova 21, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026