G.P.R. spol.s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17319463
DIČ: 2020334899
IČ DPH: SK2020334899
Rybničná 40/E, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybničná 40/E, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 27. 6. 1991
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/1046/B
Predmet podnikania (výber): - výroba, predaj a servis strojov s mechanickým pohonom, ich príslušenstva, náhradných dielov - pre potravinársky pri…; - nákup a predaj strojov, ich častí a náhradných dielov; - nákup a predaj tovarov /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj tovarov vykonávať l… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Zemčík od 12. 3. 1993
    konateľspoločník
  • Ing. Ratibor Mazúr od 12. 3. 1993
    konateľspoločník
  • Mgr. Andrej Mazúr od 6. 4. 2022
    spoločník
  • Michal Zemčík od 6. 4. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť G.P.R. spol.s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 247 % na 34,2 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 5,9 mil. €.

5,9 mil. €
Tržby
34,2 tis. €
Zisk
6,4 mil. €
Celkové výnosy
3,1 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 41,4 tis., 2023 36,9 tis., 2024 9,8 tis., 2025 34,2 tis.202118,0 tis.202241,4 tis.202336,9 tis.20249,8 tis.202534,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,8 mil., 2022 4,8 mil., 2023 7,0 mil., 2024 4,8 mil., 2025 5,9 mil.20215,8 mil.20224,8 mil.20237,0 mil.20244,8 mil.20255,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,9 mil. € 34,2 tis. €
2024 4,8 mil. € 9,8 tis. €
2023 7,0 mil. € 36,9 tis. €
2022 4,8 mil. € 41,4 tis. €
2021 5,8 mil. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok509,3 tis. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky416,0 tis. €
  • Finančné účty563,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Kapitálové fondy115,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,2 tis. €
  • Rezervy40,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky87,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky781,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma G.P.R. spol.s.r.o. v konkurze?

G.P.R. spol.s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma G.P.R. spol.s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala G.P.R. spol.s.r.o. tržby 5,9 mil. €.

Je firma G.P.R. spol.s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 G.P.R. spol.s.r.o. dosiahla zisk 34,2 tis. €.

Je G.P.R. spol.s.r.o. platiteľom DPH?

G.P.R. spol.s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma G.P.R. spol.s.r.o. sídli?

G.P.R. spol.s.r.o. má sídlo na adrese Rybničná 40/E, Bratislava, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026