BEST COMPANY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 17311063
DIČ: 2020360826
IČ DPH: SK2020360826
Lužná 5, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lužná 5, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 19. 4. 1991
Základné imanie: 17,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1993
Spisová značka: Sro/13530/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj tovarov /na tovar, ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s t…; maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Silvia Vargová od 5. 12. 2022
    konateľ
  • Mgr. PhDr. Juraj Zaťko od 11. 9. 2020
    konateľ
  • CHALNY s. r. o. od 14. 6. 2022
    spoločník
  • občianske združenie TELMAR od 19. 1. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BEST COMPANY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 12,1 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 558,1 tis. €.

558,1 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Zisk
937,1 tis. €
Celkové výnosy
783,2 tis. €
Aktíva
508,9 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
−6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,5 tis., 2022 24,3 tis., 2023 16,0 tis., 2024 14,9 tis., 2025 12,1 tis.202124,5 tis.202224,3 tis.202316,0 tis.202414,9 tis.202512,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 555,2 tis., 2022 500,7 tis., 2023 474,4 tis., 2024 495,0 tis., 2025 558,1 tis.2021555,2 tis.2022500,7 tis.2023474,4 tis.2024495,0 tis.2025558,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 558,1 tis. € 12,1 tis. €
2024 495,0 tis. € 14,9 tis. €
2023 474,4 tis. € 16,0 tis. €
2022 500,7 tis. € 24,3 tis. €
2021 555,2 tis. € 24,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok404,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok106,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky214,3 tis. €
  • Finančné účty57,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie17,1 tis. €
  • Kapitálové fondy400,2 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky161,1 tis. €
  • Bankové úvery113,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BEST COMPANY, s.r.o. v konkurze?

BEST COMPANY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BEST COMPANY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BEST COMPANY, s.r.o. tržby 558,1 tis. €.

Je firma BEST COMPANY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BEST COMPANY, s.r.o. dosiahla zisk 12,1 tis. €.

Je BEST COMPANY, s.r.o. platiteľom DPH?

BEST COMPANY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BEST COMPANY, s.r.o. sídli?

BEST COMPANY, s.r.o. má sídlo na adrese Lužná 5, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026